lv
en
Vieta, kur radīt savu stāstu

Vieta, kur radīt savu stāstu

Viens no apjomīgākajiem un ietilpīgākajiem co-workingiem Baltijā izveidots Rīgā. Tas aizņem četrus ēkas stāvus ar kopējo platību 3680 m2. Co-workinga kapacitāte ir līdz 350 darba vietu. Mūsuprāt, co-workings ir satikšanās vieta. Krustpunkts. Tajā satiekas – uzņēmējs ar uzņēmēju. Idejas ar realitāti. Mērķi ar izaicinājumiem. Produkts ar klientu. Katra krustpunkta centrā ir cilvēks, kas rada savu satikšanās stāstu. Tas atbilst co-workinga sauklim «Create your story.»  

Mēs izvēlējāmies vairākus ievērojamus pasaules uzņēmumus un talantīgus cilvēkus, kas jau radījuši savus veiksmes stāstus, ar domu, ka viņu panākumi iedvesmos un motivēs jaunos uzņēmējus. Ievērojot šo konceptu, katra stāva vizuālā identitāte raisa asociācijas ar kādu pasaules uzņēmumu vai talantīgu personu. Dizainam caurvijas tehnoloģiju tendences, kas akcentē inovatīvo un mūsdienīgo darba vidi.

Stāvu sadalījums veidots pēc vertikālās izaugsmes principa – no uzņēmēja iesācēja līdz progresīvam uzņēmumam. Savstarpēja mijiedarbība starp cilvēku grupām dažādos stāvos ir neatņemams co-workinga mērķis. Pirmais stāvs – individuālais līmenis ar IT novirzienu. Plānojums ar nenoteiktām un mainīgām (hot desk) darba stacijām. Mērķauditorija – atsevišķi indivīdi, kas co-workingu izmanto īstermiņā, uz nenoteiktu laiku. Koplietošanai pieejama spēļu telpa (play room) un pasākuma telpa (event room). Otrais stāvs – pilnveidošanās līmenis ar  komunikāciju un sociālo mediju ievirzi – atvērtā tipa plānojums pēc noteiktu darba staciju (dedicated desk) principa. Piemērots domubiedru grupām, kuras orientētas uz ilgtermiņa sadarbību. Koplietošanai – vairākas pārrunu telpas un atpūtas telpa (lounge). Kā arī plaša konferenču zāle ar vairāk kā 200 sēdvietām. Trešo un ceturto stāvu dala startup uzņēmumi un jau pieredzējušas kompānijas. Pieejami gan slēgtie, gan atvērtā tipa kabineti darbinieku komandām, kā arī apspriežu zāles un skype istabas.   

  • projekta veids: birojs
  • platība: 3680 m2
  • interjera arhitekte: Anna Butele
  • komanda: Edīte Bokāne, Uldis Eglītis
  • 3D: Yurii Suhov, Augusts Galiņš
  • gads: 2017
Lasīt vairāk

Sāc sadarbību šeit

Sazinies ar mums