lv
en
Māja ar mantojumu

Māja ar mantojumu

Ēku kompleksam Ozolniekos izstrādājam arhitektūras, ainavu arhitektūras un interjera projektu. Projekta uzstādījums – māja kā mantojums nākamajām paaudzēm. Māja, pēc īpašnieku domām, ir vieta, kas iemieso pārlaicīgas dizaina vērtības, kas spēj dzīvot līdzi paaudzēm. Māja – tā ir vieta katrai dienai. Visai dzīvei. Mantojums nākamajām paaudzēm. Ņemot vērā šo uzstādījumu, mēs izveidojām projektu, kurš nav ierobežots laikā. Ir aktuāls vakar. Un būs aktuāls rītdien. Projektā izmantoti augstvērtīgi apdares materiāli, kas simbolizē ilgmūžīgas kvalitātes un dizaina vērtību.

Ēku komplekss, kas atrodas ainaviskā Zemgales apvidū – upes krastā un to ieskauj plaša zaļā teritorija. Sākotnēji gruntsgabalā atradās tikai dzīvojamā māja, kas celta 50.gados. Bet upes tuvums un īpašnieku dzīvesveids noteica vajadzību pēc pirts ar atpūtas māju, kā arī atsevišķas ēkas viesiem.
Pagājušajā gadsimtā celtā dzīvojama māja transformēta tā, lai atbilstu mūsdienu dzīvesveida prasībām. Tās novietojums un pamati kļuva par fundamentu jaunās ēkas būvniecībā.
Arhitektūras apjomu veido klasiska ēkas forma, proporcija un ritms. Funkcionāli ēkas 1.stāvā izvietotas ģimenes kopā būšanai paredzētās telpas – virtuve, ēdamzona, atpūtas istaba un kabinets, bet guļamtelpas projektētas 2.stāvā. 

  • veids: ēku komplekss
  • platība: interjers/arhitektūra - 605 m2, ainavu arhitektūra- 6232 m2
  • interjera arhitekte: Anna Bates
  • arhitekti: Ilva Cimermane
  • 3D: Ingus Rinka
  • gads: 2017
Lasīt vairāk

Sāc sadarbību šeit

Sazinies ar mums