lv
en
Balanss starp virtuālo un reālo vidi

Balanss starp virtuālo un reālo vidi

Šis ir Latvijā dibināts IT risinājumu uzņēmums, kas ir viens no lielākajiem atvērtā koda izstrādes uzņēmumiem pasaulē. Uzņēmuma galvenais birojs atrodas Rīgā un tajā nodarbināti ap 150 cilvēki. Uzņēmumā strādā galvenokārt ar starptautiskiem projektiem, tostarp, Jaguar Land Rover, NewYork Times un Peugeot. Globālais biznesa redzējums atainojas arī biroja vides organizēšanā, kura struktūra aizgūta no ietekmīgākajiem IT uzņēmumiem pasaulē.

Ņemot vērā uzņēmuma darbības lauku – IT nozari, kas paredz pastāvīgu un ilgstošu darbu virtuālajā vidē, interjera koncepta mērķis ir sabalansēt virtuālās un reālās vides attiecības un radīt pašpietiekamu darba vidi pēc daudzfunkcionāla (multipurpose workspace)  biroja  principiem.

Funkcionāli birojs sadalīts divās zonās – darba un atpūtas. Darba zona simboliski ataino realitāti, kurā  jūtama dabas klātbūtne – naturāli apdares materiāli, telpaugi un gaisma. Atpūtas zonā nolasāma saikne ar virtuālo realitāti, ko reprezentē sintētiski apdares materiāli.

Darbs birojā noris diennakts garumā, tāpēc birojs darbiniekiem ir kā otrās mājas un tās nodrošina ikdienas dzīvei nepieciešamās kvalitātes, neizejot ārpus biroja. Tostarp, ēdienu, veļas mazgāšanu, frizieri un citus. Birojā valda neformāla gaisotne, kuru interjerā pastiprina grafikas, faktūras un motīvi no galda un sporta spēļu dizaina.

  • veids: birojs
  • platība: 362 m2
  • interjera arhitekte: Anna Bates, Linda Balode
  • komanda: Dace Karole
  • fotogrāfs: Ingus Bajārs
  • gads: 2017
Lasīt vairāk

Sāc sadarbību šeit

Sazinies ar mums