lv
en
VUC, zinātnes un mācību centrs

VUC, zinātnes un mācību centrs

Bezgalīgās telpas efekts – iluzorais visums. Telpas sfēriskā lodes forma nojauc priekšstatus par ierasto telpas dimensiju. Plūstošās un liektās līnijas manipulē ar telpas proporcijas uztveri. Nav iespējams definēt telpas robežas – sākuma un beigu punkti ir tikai imagināri. Visas telpas perspektīvas – grīda, sienas un griesti saplūst vienā veselumā, radot bezgalīgas telpas efektu. Iluzoru visuma telpu, kuru iezīmē iedomātas līnijas.

Plastisks / futūristisks / viengabalains. Plastiskās plūdlīnijas turpinās eksponātu siluetos. Tie saplūst ar telpu, radot vienotu telpas apjomu. Ieapaļas formas objekti ļauj skatienam slīdēt pāri bez aizķeršanās, radot mīkstas gaismēnas un fūristiskas asociācijas. Kā akcents – daudzveidīgi apdares materiāli, kas izceļ kontrastējošās faktūras. Objekti izgatavoti no polikarbonāta, sintētiskā akmens ( koriāns), alumīnija.

Kā balta lapa skaidram uzrakstam. Baltais tonis dominē visās telpas dimensijās – augstumā, platumā un dziļumā. Tas vizuāli paplašina telpu, padara to gaišāku, ļaujot gaisma veidot telpiskumu. Telpa ir kā lakonisks un tīrs fons VUC saturam. Kā balta lapa skaidram uzrakstam, kas atvieglo uztveršanu.

Lasīt vairāk

Sāc sadarbību šeit

Sazinies ar mums