lv
en
Bērnu mēbeļu sērija “Wigi Wu”

Bērnu mēbeļu sērija “Wigi Wu”

Bērnu mēbeļu sērija “WigiWu” ir modeļu tipa mēbeļu sistēma,  kura sastāv no vairākiem elementiem – skapja, rakstāmgalda, kumodes, gultas, naktsgaldiņa un plauktu sistēmas. Plauktu sistēma ir pieejama četrās versijās –  ar noslēgtu vai atvērtu aizmugures daļu, ar plauktiem iekšpusē vai durvīm, kas noslēdz plauktu pilnībā. Plauktu sistēma ir daudzfunkcionāla. To var formēt kā atsevišķus elementus, kas novietoti viens virs otra vai arī salikt ar 50% nobīdi, veidojot pārkāri. Tajā pašā laikā plauktus var izkārtot dažādā dziļumā un izmantot kā telpu nodalošu starpsienu.

Visas sērijas mēbeles iezīmē noapaļotas formas profili un harmoniska ģeometrija, ar atsauci uz asprātīgajiem 60.gadiem. Tās ir savstarpēji ērti kombinējamas un rada vienotu elementu kopumu. Kā vizuāls akcents katrai no mēbelēm ir dekoratīvi perforēta fasāde. Tā rosina iztēli un izmantojama praktiski, veidojot krāsainas mozaīkas.

Mēbeļu ražošanā izmantots lamināts, kas efektīvs materiāls gan funkcijas, gan izmaksu ziņā. Projekts tapis televīzijas raidījuma “Mājokļa jautājums” ietvaros  sadarbībā ar interjera preču veikalu “RIPO.”

  • kategorija: mēbeļu dizains
  • interjera arhitekte: Anna Butele
Lasīt vairāk

Sāc sadarbību šeit

Sazinies ar mums