lv
en

Pilna servisa aģentūra

Annvil darbības lauks aptver arhitektūras, interjera, ainavu arhitektūras un produktu dizaina jomu. Tas ļauj nodrošināt vispusīgu un profesionālu servisu vienviet.

6

Annvil ir pilna servisa interjera arhitektūras birojs, kura darbības lauks aptver arhitektūras, interjera, ainavu arhitektūras un produktu dizaina jomas. Mēs nodrošina pilnu projekta izstrādi no koncepta idejas līdz realizācijai.

Mūsu ticam, ka laba koncepta pamatā ir storytelling jeb stāstu radīšana – katru projektu mēs uztveram kā stāsta galveno varoni, kurš, mijiedarbojoties ar vietas, telpas un laika dimensiju, iegūst savu unikālo personas kodu. Kā arī krāsu ergonomika – apkārtējā vide un krāsas iedarbojas uz cilvēku kā iekšējo sajūtu ģenerators. Mēs apzināmies krāsu spēku un zinām, ko ar tām darīt.

Kompānijas dibinātāja un vadošā interjera arhitekte ir Anna Butele. Vairāk kā piecpadsmit gadu darbības laikā Annvil realizējis nozīmīgus vietējos un starptautiskos projektus, tostarp, viesnīcu, ēku kompleksu, restorānu, biroju un veikalu projektus. Šobrīd Annvil mērķtiecīgi orientējas uz viesnīcu projektiem. Annvil realizētie projekti atrodas Vācijā, Zviedrijā.  Krievijā un Kazahstānā.

Annvil komandu veido pieredzējuši un mērķtiecīgi profesionāļi, kuru zināšanas un talantu atzinīgi novērtējuši ne vien klienti, bet arī starptautisko konkursu žūrija. Annvil vairākkārtīgi saņēmis Latvijas Dizaina savienības “Gada balvu dizainā” un guvis atzinību konkursos ārvalstīs.

Sāc sadarbību šeit

Sazinies ar mums